PL / EN

Wpadnij do Falli

na roślinną ucztę!

 

Orientalne dania rodem z Bliskiego Wschodu to tylko punkt wyjścia.
Dzisiaj serwujemy w Falli dania inspirowane wszystkimi kierunkami Świata.
Wpadnij i przekonaj się sam, jak ciekawa może być roślinna kuchnia!

Mamy już ponad 12 lokali w całej Polsce.

POZNAŃ

GDAŃSK

LUBLIN

ŁÓDŹ

GDYNIA

KATOWICE

WARSZAWA

BYDGOSZCZ

KRAKÓW

WROCŁAW

SŁUPSK

WRAP POZNAŃ

Franczyza

Falla zaskakuje smakiem już od 2016 roku. W tym czasie nasze lokale otworzyły się w jedenastu miastach! Jeżeli myślisz, że brakuje nas w Twojej okolicy to nic prostszego – otwórz wspólnie z nami dobrze prosperujący biznes!

Sprawdź nasze menu sezonowe:

Guilty Treasure

Azjatyckie Gołąbki

Totalne szaleństwo! Połączenie sajgonki i swojskich gołąbków faszerowanych naszym nie_mięsem. Całość polana sosem pomidorowy z koreańską pastą gochujang i świeżymi ziołami. Podawane z sałatką z kapusty pekińskiej.

AHOJ PRZYGODO!

 

Truflowy Ramen

Królowa Japońskich stołów. Aromatyczny, treściwy bulion grzybowy z dodatkiem trufli, kalmary z boczniaka, dynia togarashi, pak choi, kiełki i moc orientalnych przypraw i ziół.

Kimchi Jjigae

Wielka ramenowa miska koreańskiej pomidorówki. Rozgrzewająca upa kimchi z dodatkiem tofu, cytrynowej tapioki, kiełków, makaronu alkalicznego i masy przypraw. MUST HAVE na zimne dni!

Cudowne Pyzy Ziemniaczane

Delikatne, okrągłe kule ziemniaczane z nie_mięsnym farszem. Aromatyczny ciemny sos inspirowany sosem demi glace, skwarki z cukinii, smażona cebula, sałatka z dobrej jakości kiszonej kapusty. 

Zimowy Gulasz z Rosti

Guilty Pleasure w czystej postaci. Rozgrzewający nie_mięsny gulasz, gotowany z warzywami, podlany winem i rozgrzewającymi przyprawami. Do tego smażone ziemniaczane rosti, marynowana papryczka, wegańska śmietana i
DZIEŃ STAJE SIĘ LEPSZY!

 

Dane Firmy:

Falla Spółka z o.o.
ul. Piotra Wawrzyniaka 19
60-506 Poznań